Opcje YouTube.

Gdy rodzic udzieli dostępu do YouTube, wrażenia dziecka z korzystania będą prawie takie same jak w przypadku zwykłej wersji platformy, ale w celu ochrony młodszych widzów pewne funkcje będą wyłączone. Mając to na uwadze, w najbliższym czasie Google wprowadzi nową usługę w wersji beta, dzięki której rodzice będą mogli w nowy sposób kontrolować to, co ich dzieci obejrzą na YouTube.

Nowy YouTube dla Androida z opcjami udostępniania wideo

Odkrywaj: opcja przeznaczona jest dla dzieci, które są gotowe na wyjście poza YouTube Kids i odkrywanie treści w YouTube. W tym wariancie dostępny będzie duży wybór filmów odpowiednich dla dzieci powyżej 9 lat, w tym vlogi, tutoriale, filmy o grach, klipy muzyczne, wiadomości i treści edukacyjne. Zobacz więcej: tu mają być dostępne treści dla widzów powyżej 13 roku życia.

Youtube Gas Gas Gas

Większość treści na YouTube: ta opcja zawiera niemal wszystkie filmy opublikowane na YouTube z wyjątkiem filmów z ograniczeniem wiekowym.

Daje ona również dostęp do materiałów poruszających wrażliwe tematy odpowiednich wyłącznie dla starszych nastolatków.

Opcje YouTube.

Nowe funkcje dla rodzin Rodzice będą mogli nie tylko dobierać ustawienia treści, ale także zarządzać historią oglądania i wyszukiwania z poziomu Opcje YouTube. konta swojego dziecka. Zobacz:  YouTube: rozdzielczość 4K dostępna na wszystkich urządzeniach Z czasem Google będzie dodawać kolejne funkcje kontroli rodzicielskiej, takie jak blokowanie treści.

Gdy rodzic udzieli dostępu do YouTube, wrażenia dziecka z korzystania będą prawie takie same jak w przypadku zwykłej wersji platformy, ale w celu ochrony młodszych widzów pewne funkcje będą wyłączone.

Opcje YouTube.

Google nie będzie na przykład wyświetlać reklam spersonalizowanych ani reklam z niektórych kategorii. Wyłączone także zostaną zakupy w aplikacji oraz możliwość komentowania. W dalszych planach Google zamierza ponownie dodać te funkcje w formie kontrolowanej przez rodziców i dostosowanej do wieku odbiorcy.

Opcje YouTube.

Google udostępni rodzicom możliwość wyboru spośród 3 różnych ustawień treści w YouTube. Odkrywaj: opcja przeznaczona jest dla dzieci, które są gotowe na wyjście poza YouTube Kids i odkrywanie treści w YouTube.

Opcje YouTube.

W tym wariancie dostępny będzie duży wybór filmów odpowiednich dla dzieci powyżej 9 lat, w tym vlogi, tutoriale, filmy o grach, klipy muzyczne, wiadomości i treści edukacyjne.

Zobacz więcej: tu mają być dostępne treści dla widzów powyżej 13 roku życia. Większość treści na YouTube: ta opcja zawiera niemal wszystkie filmy opublikowane na YouTube z wyjątkiem filmów z ograniczeniem Opcje YouTube.

Daje ona również dostęp do materiałów poruszających wrażliwe tematy odpowiednich wyłącznie dla starszych nastolatków. Nowe funkcje dla rodzin Rodzice będą mogli nie tylko dobierać ustawienia treści, ale także zarządzać historią oglądania i wyszukiwania z poziomu ustawień konta swojego dziecka. Zobacz:  YouTube: rozdzielczość 4K dostępna na wszystkich urządzeniach Z czasem Google będzie dodawać kolejne funkcje kontroli rodzicielskiej, takie jak blokowanie treści.

Opcje YouTube.

Gdy rodzic udzieli dostępu do YouTube, wrażenia dziecka z korzystania będą prawie takie same jak w przypadku zwykłej wersji platformy, ale w celu ochrony młodszych widzów pewne funkcje będą wyłączone. Google nie będzie na przykład wyświetlać reklam spersonalizowanych ani reklam z niektórych kategorii.

  • Zarządzanie ustawieniami kanału - YouTube - Pomoc
  • Ważne 0 0 Google zapowiadał niedawno szereg zmian, które w roku zostaną wprowadzone na YouTube.
  • В обществе октопауков очень мало отбросов.
  • YouTube – rodzice otrzymają nowe opcje kontroli treści - doradcy-restrukturyzacja.pl
  • Patostreamerom będzie trudniej. Nowe opcje YouTube dla rodziców i ich dzieci - doradcy-restrukturyzacja.pl
  • YouTube Video Effects - Chrome Web Store
  • Modna strategia opcji w hindi

Wyłączone także zostaną zakupy w aplikacji oraz możliwość komentowania.